Dla Rodzica

Dla Rodzica

Drogi rodzicu,

Wiemy z iloma obawami i wątpliwościami spotykają się rodzice przed oraz w trakcie adaptacji. Nasz wykwalifikowany personel jest tu dla Ciebie i Twojej pociechy. Ważne są emocje zarówno dziecka jak i Rodzica dlatego bądź z nami szczery. Porozmawiaj z opiekunką lub kierownikiem placówki. To osoby doświadczone, które przeszły już przez wiele adaptacji. Chętnie pomogą, odpowiedzą na nurtujące Cię pytania i dodadzą słowa otuchy. Nam także zależy by Twój skarb był bezpieczny, radosny i spokojny podczas pobytu w naszym żłobku

Jeśli chcesz wiedzieć jak radzi sobie Twój maluszek śmiało zadzwoń do placówki. Opiekunki przekażą Ci informację o tym jak się czuje oraz co robi. Wiemy jak ważna jest ta informacja dla Rodzica. 

POZYTYWNA WSPÓŁPRACA

Zaufaj personelowi żłobka

Dzieci stale obserwują relacje Rodzica z Nauczycielem dlatego tak ważne jest byś już od pierwszych dni budował z nimi dobry kontakt oraz im zaufał.

Białe z Kolorowymi Trójkątami Internet Logo (17)

Dobre emocje

Dzieci to odbicia lustrzane swoich Rodziców dlatego od samego rana obdarz maluszka pozytywnymi uczuciami, a do żłobka przyjdź z uśmiechem.

Białe z Kolorowymi Trójkątami Internet Logo (20)

cierpliwość

Bądź spokojną mamą/tatą nawet wtedy gdy adaptacja przebiega trochę inaczej niż na to liczyłeś. Dzieci tak jak dorośli mogą mieć gorszy dzień i wolałyby zostać w tym czasie w domu jednak mimo to zachowaj rytm codziennego pobytu w żłobku i pozytywne nastawienie, a sukces będzie gwarantowany.

szczerość

Nasz wykwalifikowany personel jest tu dla Ciebie i Twojej pociechy. Ważne są emocje zarówno dziecka jak i Rodzica dlatego bądź z nami szczery. Porozmawiaj z opiekunką lub kierownikiem placówki. To osoby doświadczone, które przeszły już przez wiele adaptacji. Chętnie pomogą, odpowiedzą na nurtujące Cię pytania i dodadzą słowa otuchy. 

Białe z Kolorowymi Trójkątami Internet Logo (21)

zadzwoń

Jeśli chcesz wiedzieć jak radzi sobie Twój maluszek śmiało zadzwoń do placówki. Opiekunki przekażą Ci informację o tym jak się czuje oraz co robi. Wiemy jak ważna jest ta informacja dla Rodzica.

Białe z Kolorowymi Trójkątami Internet Logo (19)

współpracuj

Uważnie słuchaj opiekunek i postaraj się dostosować do ich próśb. To bardzo ważne dla owocnej i łagodnej adaptacji.

Buy now
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial