Łostowice ul. Żeglarska

parallax background

Zapewniamy najlepszą edukację, aby zapewnić świetlaną przyszłość.

parallax background

Nowoczesne
sale


W lokalizacji na ul. Żeglarskiej do dyspozycji są dwie nowocześnie wyposażone sale, w których odbywają się zajęcia i zabawy. W żłobku dzieci mają osobną salę do wypoczynku, dużą i przestronną szatnię i łazienki dostosowane do małych dzieci. Na zewnątrz obiektu jest własny plac zabaw.


Małe
grupy


Bardzo zależy Nam, aby do każdego dziecka podchodzić w sposób indywidualny, dlatego zależy Nam, aby dzieci zdobywały nowe umiejętności w jak najmniejszych grupach. Chcemy, aby w naszych żłobkach dzieci czuły się swobodnie i bezpiecznie, ponieważ dobro każdego z nich jest dla niej najważniejsze. W tej lokalizacji utworzone zostały dwie grupy po 12 osób.


Urozmaicone
zajęcia


W ramach opieki na dziećmi oferujemy Państwu bogatą ofertę zajęć dodatkowych. Jednak to nie wszytko. W każdej naszej placówce każdego dnia mamy inne zajęcia, aby jak najbardziej urozmaicić i umożliwić dzieciom rozwój i poznawanie świata.


Tydzień w tej placówce to: plastyczne poniedziałki, czytelnicze wtorki, poznawcze środy, teatralne czwartki, rytmiczne piątki


Wykwalifikowana
i doświadczona kadra


W naszych żłobkach pracujemy z doświadczonymi i wykwalifikowanymi opiekunkami. Każda z cioć posiada wyższe wykształcenie i długoletnie doświadczenie w pracy z maluchami. Ważne jest dla Nas także, aby zapewnić dzieciom maksimum bezpieczeństwa, dlatego każda z naszych opiekunek, posiada kurs pierwszej pomocy przedmedycznej


Poznaj Nas bliżej

Ciocia Marta - Ukończyła kurs opiekunki dziecięcej w żłobkach i klubach malucha. Obecnie studiuje pedagogikę na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Swoją wiedzę i umiejętności w pracy z dziećmi poszerzała dzięki licznym stażom i praktykom. Prowadzi zabawy i ćwiczenia manualne oraz zajęcia z gimnastyki buzi i języka. Do dzieci stara się podchodzić w sposób indywidualny, tak by czuły się swobodnie i bezpiecznie, ponieważ dobro każdego z nich jest dla niej najważniejsze. W swoją pracę zawodową z dziećmi wkłada wiele serca, pasji i zaangażowania. Na co dzień stara się poprzez uśmiech oraz serdeczność zapewnić dzieciom poczucie akceptacji i bezpieczeństwa, wspierając przy tym ich wszechstronny rozwój zgodnie z ich potencjałem oraz możliwościami rozwojowymi.

Ciocia Magda - Od zawsze chciała pracować z dziećmi, dlatego swoją praktykę rozpoczęła jako opiekunka dbając o rozwój psychomotoryczny swoich podopiecznych od pierwszych miesięcy ich życia. Na co dzień jest osobą miłą, cierpliwą i wrażliwą. W pracy z dziećmi stara się dać jak najwięcej ciepła, poczucia bezpieczeństwa i wsparcia w codziennym rozwoju. Ważne jest dla niej aby dzieci czuły się akceptowane i kochane, a na ich twarzach zawsze gościł uśmiech. Ukończyła kurs pierwszej pomocy przedmedycznej, posiada kwalifikacje opiekunki dziecięcej i rozwija swoją informatyczną pasję studiując informatykę na Uniwersytecie Gdańskim.

Ciocia Dorota - obecnie kończy kierunek o profilu terapeuta zajęciowy. Na co dzień rozpieszcza maluszki w Słonecznym Domku, dając im poczucie bezpieczeństwa,. Czyta i opowiada bajki, organizuje zabawy fundamentalne i zajęcia z arteterapii w taki sposób, aby każdy brzdąc miał możliwość odniesienia sukcesu na miarę swoich możliwości. Odbyła kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Jest osobą pogodną, odpowiedzialną, posiada łatwość nawiązywania kontaktów międzyludzkich.

Ciocia Martyna - Studentka położnictwa Jest osobą cierpliwą, odpowiedzialną i otwartą na ludzi. Praca z dziećmi przynosi jej wiele radości i satysfakcji - cieszy ją każdy, nawet najmniejszy dziecięcy sukces, który wywołuje na twarzach maluchów uśmiech i dumę. Stara się, aby każdy dzień jej pracy z najmłodszymi był kreatywny, ciekawy i niepowtarzalny.

Ciocia Karolina - ukończyła Uniwersytet Gdański Wydział Zarządzania kierunek zarządzanie zasobami ludzkimi oraz kierunek zarządzanie finansami. Właścicielka, która sprawuje nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem placówek. Również opiekuje się dziećmi. Zazwyczaj prowadzi zajęcia z gimnastyki i tańców. Bardzo lubi czytać dzieciom bajki. Dba o prawidłowe relacje z rodzicami i robi wszystko, aby dzieci przebywające w jej placówkach czuły się szczęśliwe, zadowolone i bezpieczne. Ukończyła kurs pierwszej pomocy przedmedycznej, kurs bhp oraz ppoż. Prywatnie mama dwójki wspaniałych dzieci.

Buy now
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial