Nasze oddziały

parallax background

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat-J. Korczak

gdańsk

Żłobek w Gdańsku to miejsce, w którym dzieci mogą ćwiczyć swoją samodzielność oraz zaspokajać potrzebę poznawania świata będąc w dwóch grupach wiekowych- odkrywcach oraz poszukiwaczach. W naszym oddziale znajduje się również sala Doświadczenia Świata, której tajemnicę odkrywamy tutaj 

BORKOWO

Żłobek w Borkowie to miejsce, w którym dzieci mogą ćwiczyć swoją samodzielność oraz zaspokajać potrzebę poznawania świata będąc w dwóch grupach wiekowych- podróżnikach oraz zdobywcach. W naszym oddziale znajduje się interaktywna pomoc dydaktyczna ” magiczny dywan”, która reaguje na ruch zmieniając obraz oraz dźwięki by dzieci miały realny wpływ na to co dzieje się tuż pod ich stopami. Poza tym posiadamy również wewnętrzny plac zabaw gdzie rozwijamy motorykę dużą.

rotmanka

Żłobek w Rotmance to miejsce, w którym dzieci mogą ćwiczyć swoją samodzielność oraz zaspokajać potrzebę poznawania świata będąc w mieszanej grupie wiekowej- marynarzach, w której dzieci będą mogły czerpać od siebie pozytywne wzorce oraz troszczyć się o innych.  Jest to nasza najnowsza placówka zachowana w morskim stylu gdzie dzieci biorą udział w zajęciach marki Sensoplastyka, kulinarnych, rytmicznych oraz plastycznych.

Buy now
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial